Anasayfa / Genel / Pakdemirli eski Bakanlarla bir arada

Pakdemirli eski Bakanlarla bir arada

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tecrübelerinden istifade etmek için geçmiş Tarım ve Orman Bakanlarını ayrı ayrı ziyaret ederek görüştü.

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlarından Sami Güçlü, Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Ahmet Eşref Fakıbaba ile eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile görüşen Pakdemirli,  “Değerli ağabeylerimin tecrübelerinden yararlanmak için bir araya geldik” ifadesini kullandı.

Pakdemirli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: “Bakanlığımızın çalışma hedefleri doğrultusunda; geçmiş dönemlerde ülkemize önemli hizmetlerde bulunan Bakanlarımız, Değerli Ağabeylerim Ahmet Eşref Fakıbaba, Veysel Eroğlu, Faruk Çelik, Mehdi Eker ve Sami Güçlü’nün bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bir araya geldik.”

Hasatdergisi.com

Hakkında Şebnem Harika

Diğer Haber

Potasyum Silikat Nedir

Potasyum silikat çoğunlukla tarım işlemlerinin yapıldığı alanlarda kullanılan bir kimyasaldır. Tarım sektöründe bakterilere katkı sağlamasından dolayı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]