Anasayfa / Tarım / Bakanlar Pakdemirli ve Karaismailoğlu Erzurum ’da

Bakanlar Pakdemirli ve Karaismailoğlu Erzurum ’da

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Ulaştırma ve Daha Aşağı Inşa Bakanı Adil Karaismailoğlu; Erzurum Havalimanı’nda, Erzurum Valisi Okay Memiş, milletvekilleri Selami Altınok, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz kadar karşılandı.
Erzurum protokolü ile sosyal mesafe kuralına uyarak selamlaşan Bakanlar sonra askeri helikopter ile Artvin’in Yusufeli ilçesine hareket etti.

Pakdemirli ve Karaismailoğlu, Çoruh Nehri üstünde inşaat çalışmaları devam eden Yusufeli Barajı’nda ancak gövdenin yüzde 75’ini tamamlayacak olan beton dökümü törenine katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da törene video konferans ile katılacak.

Yusufeli Barajındaki merasim sonrası Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Ulaştırma ve Daha Aşağı Inşa Bakanı Adaletli Karaismailoğlu helikopter ile Erzurum’a dönerek Ankara’ya hareketlerinden önce havalimanında şehrin yöneticileriyle bir değer biçme toplantısı gerçekleştirecek.

Çağrı Korkmaz – Şahap Gürler

Hakkında

Diğer Haber

Çiftçiler desteklerin artırılmasını bekliyor

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, desteklerin düzenli verilmesi ve üretim döneminden …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]