Anasayfa / Genel / Tarım ve Orman’da Bakan Yardımcılığına 21 talipli var!

Tarım ve Orman’da Bakan Yardımcılığına 21 talipli var!

Bakanların atanmasıyla birlikte şimdi bütün gözler Bakan Yardımcılarına çevrilmiş durumda. Bakanlıklarda Bakan Yardımcısı sayısının kaç kişiden oluşacağı ve bu görevlere kimlerin atanacağının birkaç güne kadar netleşmesi bekleniyor.

Bakanlıklarda ikinci kritik atamalarda sona gelindi. Yeni kabinenin geçtiğimiz hafta açıklanmasıyla birlikte gözler Bakan Yardımcılarına çevrilmişti. Bakan yardımcılarının da birkaç gün içinde açıklanması bekleniyor. Tarım ve Orman Bakanlığı’nda Bakan Yardımcılığına 21 talipli var.

3 BAKAN YARDIMCILIĞI ÜZERİNDE DURULUYOR

Bakanlıklarda yeni sistemin tam manasıyla işleyebilmesi için Bakan Yardımcılarının belli olarak atamalarının yapılması gerekiyor. Bakan Yardımcılarının sayısı henüz belli değil ancak her Bakanlıkta 3 Bakan Yardımcısının olması bekleniyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı kulislerine göre, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığı için 21 taliplinin bulunduğu belirtiliyor. Bakanlıklara Bakan Yardımcılarının da atanmasıyla birlikte müsteşar ve müsteşar yardımcıları tarih olacak.

Hasatdergisi.com

Hakkında Şebnem Harika

Diğer Haber

Sodyum Molibdat nedir?

Sodyum molibdat, kimyasal formülü Na₂MoO₄ olan beyaz kristal bir tuzdur. Bu bileşik, endüstriyel, kimyasal ve …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]