Anasayfa / Genel / Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ilk 100 gün hedefi!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ilk 100 gün hedefi!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ilk 100 gün hedeflerinin belirleneceği çalışma toplantısı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)’da yapıldı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli başkanlığında “Bakanlığın Gelecek 100 Gün Hedefleri Çalışma Toplantısı” Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu TKDK’da yapıldı. Söz konusu toplantıya, başta Bakanlık Müsteşarları Mehmet Hadi Tunç, Müsteşar Yardımcıları ve bazı üst düzey yöneticiler katıldı.

Hasatdergisi.com

Hakkında Şebnem Harika

Diğer Haber

Mehmet Şimşek’ten vergi indirimi isteyen Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’a şok yanıt: Transferde şov yapıyordunuz

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin vergi indirimi için Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in kapısını çaldıkları iddia edildi. Görüşmede Bakan Şimşek'in 3 kulüp başkanına "Transfer döneminde uçakların biri indi biri kalktı. Şov yaptınız. Şimdi vergi indirimi mi istiyorsunuz?" yanıtını verdiği öne sürüldü.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]