Anasayfa / Genel / Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna 200 personel alınacak..

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna 200 personel alınacak..

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, kurumun merkez ve taşra birimlerinde istihdam edilmek üzere, 184 uzman, 8 denetçi, 7 destek personeli ve 1 mütercim alınacak.

Sınava, ziraat, gıda, su ürünleri, inşaat, elektrik-elektronik, makine, endüstri mühendisliği, iktisadi ve idari bilimler, veterinerlik, hukuk ve mütercim tercümanlık bölümleri mezunları başvurabilecek.

Adaylar, başta kurum merkezi olmak üzere, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ardahan, Çankırı, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Karaman, Kars, Kastamonu, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yozgat il koordinatörlüklerine müracaat edecek.

Söz konusu personel alımına ilişkin “Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek Personeli Seçme Sınavı” 10 Eylül’de yapılacak.

hasatdergisi.com

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

İstanbul’da da hissedilen depremle ilgili Vali Gül’den rahatlatan açıklama: Olumsuz bir durum yok

Gemlik Körfezi'nde meydana gelen 5.1'lik deprem, başta İstanbul olmak üzere birçok ilde hissedildi. İstanbul Valisi Davut Gül, "Olumsuz bir durum yok" dedi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise "İstanbul'da şu ana kadar bize ulaşan olumsuz bir durum söz konusu değil, takip ediyoruz" ifadelerini kullandı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]