Anasayfa / Haberler / KPSS 2016/4 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) Personel Alımı

KPSS 2016/4 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) Personel Alımı

KPSS 2016/4 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) Personel Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı Mı?

KPSS 2016/4 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) personel alımı için tercih işlemleri 2 Mayıs 2016 tarihinde sona ermişti. Söz konusu alımlar hakkında tüm duyuru ve gelişmeler kamu personeli sitesinde.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı için son aşamalara geliniyor. Uzun zamandır beklenen personel alımı için ilan kısa zaman önce çıkmış ve tercih işlemleri de 2 Mayıs 2016 tarihinde sona ermişti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yerleştirme işlemleri için ÖSYM duyurusunu dört gözle bekleyen adaylar bugün söz konusu tercih sonuçları açıklanır mı? diye merak ediyor.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tercih Sonuçları Genellikle Kaç Günde Açıklanır?
GTHB’nin daha önceki personel alım ve yerleştirme sonuçları işleyişine baktığımız zaman söz konusu tercih işlemlerinden 4-5 gün sonra sonuçların açıklandığını görebiliyoruz. Bugün içerisinde sonuçların açıklanması da olasılıklar arasında bulunuyor.
Önceki Senelerde Tercih Sonuçları ne kadar sürede açıklandı ? sorusunun cevabı için ilgili haberimize göz atabilirsiniz, Lütfen TIKLAYINIZ.
KPSS 2016/4 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı tercih Sonuçları açıklanır açıklanmaz cep telefonunuza bildirim almak için kamupersoneli.net’in android uygulamasını google play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Kamu haberleri, GTHB duyuruları, Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı haberleri ve daha fazlası kamupersoneli.net adresinde. Tüm kamu personeli alımı haberlerinden ve duyurularından geri kalmamak için android uygulamamızı indirmeyi, sosyal medya sayfalarımızı beğenmeyi unutmayın.

www.kamupersoneli.net

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Danimarka’da, Kur’an-ı Kerim’e yönelik alçak saldırılar bundan böyle cezasız kalmayacak

İskandinav ülkelerinde son zamanlarda Kur'an-ı Kerim'e yönelik alçak saldırılara karşı, bölge ülkelerinden Danimarka harekete geçti. Danimarka'da Kur'an-ı Kerim ve kutsal kitapların yakılmasını yasaklayan kanun tasarısı kabul edildi. Kanuna göre, ülkede Kur'an-ı Kerim ve diğer kutsal kitapların yakılması, bu kitaplara saldırılar ve dini değerleri hedef alan uygunsuz davranışlar yasaklanacak. Yasayı ihlal edenlere ise para cezası veya iki yıla kadar hapis verilebilecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]