Anasayfa / Haberler / Edirne Ticaret Borsası’na Yeni Mahsul Arpa Geldi

Edirne Ticaret Borsası’na Yeni Mahsul Arpa Geldi

2016-2017 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul Arpa satışa arz edilmek üzere Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) getirildi.

Sazlıdere köyünden Abdullah Sönmezışık’a ait 3,5 ton arpa, Arslan Tarım Ürünleri Nakliye ve İnşaat Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. adına aynı zamanda ETB Meclis Üyesi olan İsmail Arslan tarafından 0,763 TL/kg fiyat üzerinden satın alındı.

ÜRETİCİYE 100 LİTRE MAZOT HEDİYE EDİLDİ

Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım ve ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve üyelerin katılımlarıyla gerçekleştirilen salon satışı sonrasında, üretici Abdullah Sönmezışık’a günün anısına plaket takdim edilerek, 100 litre mazot hediye edildi.

ETB Meclis Üyesi İsmail Arslan, yeni mahsul arpayı getiren üreticiyi kutlayarak bereketli bir yıl diledi. Yeni hasat sezonunun tüm Üreticilerimize ve Üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan futboldaki saadet zincirine ilk yorum: Tamamen dolandırıcılık

Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı İbrahim Ömer Gönül, futbol dünyasının ünlü isimlerinin milyonlarca dolar kaptırdığı Seçil Erzan'ın yönettiği saadet zinciriyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. Gönül, "Sermaye piyasası mevzuatına göre bir fon değil bu, tamamen dolandırıcılık." dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]