Anasayfa / Haberler / Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı.

Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı.

Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü verdiği ilan ile sözleşmeli personel alacak.

Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 30 Mayıs 2016 tarihinde bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda sözleşmeli proje teknik elemanı alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Başvurular

İlana başvurular 30 Mayıs 2016 tarihinde başladı. İlana başvuru yapacak olan adayların başvurularını en geç 8 Haziran 2016 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Personel alımlarına dair sözlü sınavlar ise 9 Haziran 2016 tarihinde uygulanacaktır.

İlanın detayları ise şöyle;

Hayvancılığın Desteklenmesi hakkında 2016/8791 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ve Bakanlığımız Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün 17.06.2015 tarih, 715 sayılı Olurları ile yayınlanan talimat ile uygulamaya konulan “Ülkesel Küçükbaş Hayvan Islahı ” Projesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli, Proje Teknik Eleman alımı yapılacaktır. Müracaatlar 08/06/2016 tarihi mesai bitimine kadar İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü’ne şahsen yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Mülakat sınavı 09/06/2016 tarihinde saat 09:30’da Denizli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün toplantı salonunda yapılacaktır.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Kral suyu nedir, ne işe yarar?

Pek çok madde kolay asitlerde çözülebilse de bazı maddelerin çözünmesi çok zordur. Bu maddeler için …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]