Anasayfa / Haberler / Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) 6 Sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri başladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) 6 Sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri başladı.

GTHB 4-B Sözleşmeli Gemi Adamı Alımı Başvuruları Başladı , Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürülüğü tarafından verilen sözleşmeli personel alım ilanı için başvurular başladı.

Başvurular İçin Son Tarih Ne Zaman?

Söz konusu başvuru işlemleri için adayların 15.06.2016 tarihine kadar süreleri bulunuyor.

Başvurular Nereye Yapılacak?

Başvurular belirtilen belgelerle birlikte İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü- Bağdat Caddesi No: 307-309 Caddebostan – Kadıköy/ İSTANBUL adresine şahsen yapılacak.

Aranılan Nitelikler
Başvuruda bulunacak adayların en az lise ve dengi okuldan mezun olması, En az T.C. UDHB Usta Gemici Belgesi’ne sahip olması, Telsiz cihazlarını kullanma yeterlilik belgesine sahip olması, profesyonel balık adam yeterliliğine sahip olması gerekiyor.
Söz konusu alım hakkında daha önce bir duyuru yayımlamıştık. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ilgili personel alım ilanında belirtilen başvuru için gerekli belgeler , detaylar ve daha fazlasını aşağıdaki linki ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

İskoç Ulusal Partisinin yeni lideri Hamza Yusuf oldu

İskoçya Bölgesel Başbakanı Nicola Sturgeon'ın hem başbakanlıktan hem de parti genel başkanlığından istifasının ardından başlayan liderlik yarışını Pakistan asıllı Müslüman Hamza Yusuf kazandı. Ülkenin ilk Müslüman başbakanı olan Yusuf, "Birlik olduğumuzda en güçlü halimizdeyiz ve bizi birleştiren şey ulusumuz için bağımsızlık sağlama ortak hedefimizdir." dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]