Anasayfa / Haberler / Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) 6 Sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri başladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) 6 Sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri başladı.

GTHB 4-B Sözleşmeli Gemi Adamı Alımı Başvuruları Başladı , Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürülüğü tarafından verilen sözleşmeli personel alım ilanı için başvurular başladı.

Başvurular İçin Son Tarih Ne Zaman?

Söz konusu başvuru işlemleri için adayların 15.06.2016 tarihine kadar süreleri bulunuyor.

Başvurular Nereye Yapılacak?

Başvurular belirtilen belgelerle birlikte İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü- Bağdat Caddesi No: 307-309 Caddebostan – Kadıköy/ İSTANBUL adresine şahsen yapılacak.

Aranılan Nitelikler
Başvuruda bulunacak adayların en az lise ve dengi okuldan mezun olması, En az T.C. UDHB Usta Gemici Belgesi’ne sahip olması, Telsiz cihazlarını kullanma yeterlilik belgesine sahip olması, profesyonel balık adam yeterliliğine sahip olması gerekiyor.
Söz konusu alım hakkında daha önce bir duyuru yayımlamıştık. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ilgili personel alım ilanında belirtilen başvuru için gerekli belgeler , detaylar ve daha fazlasını aşağıdaki linki ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Yurt dışına kayıtlı cep telefonları için yeni karar

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin paylaşımında “Yurt dışında ikamet eden ve beraberinde mobil cihaz getiren vatandaşlarımız, …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]