Anasayfa / Haberler / Afyonkarahisar’da 4 mobilya dükkanı yandı.

Afyonkarahisar’da 4 mobilya dükkanı yandı.

Afyonkarahisar’da, bir sanayi sitesinde çıkan yangında 4 mobilya dükkanı tamamen yandı. Yangına müdahale eden 6 itfaiye eri dumandan etkilendi.

Afyonkarahisar 2’nci Küçük Sanayi Sitesi’ndeki bir mobilya dükkanında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, yakınında bulunan diğer 4 mobilya dükkanına da sıçradı.

Afyonkarahisar Belediyesi itfaiyesi ve Orman İşletme Müdürlüğüne ait arazöz ve iş makinelerinin müdahale ettiği yangında, söndürme çalışmalarına katılan itfaiye erlerinden 6’sı dumandan etkilendi. İtfaiye erlerine, olay yerinde bulunan 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti.

Yaklaşık 2 saat süren çalışmaların ardından kontrol altına alınan yangın nedeniyle 5 mobilya dükkanından 4’ü kullanılamaz hale geldi.

Bölgede, soğutma çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

(AA)

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Talk-Magnezyum Silikat Kullanım Alanları

Talk, gerek sahip olduğu üstün fiziksel özellikleri, gerekse kullanıldığı yerlerde sağladığı avantajlar sebebiyle endüstri de …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]