Anasayfa / Haberler / Termal sıcak su şelalesi buz tuttu.

Termal sıcak su şelalesi buz tuttu.

Bir taraftan sıcak suyun etkisiyle buharların çıktığı şalelede diğer yandan buz sarkıtlarının muhteşem görüntüsü görenleri kendine hayran bıraktı. Kaplıcaya Antalya’dan gelen Mukaddes Avcı ve Füsun Baloğlu; “Antalya’da kar manzaraları görmek pek mümkün olmuyor.   Her yıl kaplıcalara düzenli olarak geliyoruz. Bu kadar soğuk havaya alışkın değiliz. Fakat soğuk havanın etkisiyle oluşan doğal güzellikleri de görmek için dışarıya çıktık. Sıcak suyun bile buz tuttuğunu gördük. Buz sarkıtları adeta Pamukkale travertenlerini andırır bir manzara oluşturmuş. Muhteşem güzel bir görüntü herkesin Sandıklı Hüdai Kaplıcalarına gelmesini tavsiye ediyoruz” dediler.

AA

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Açlık sınırı 10 bin lirayı, yoksulluk sınırı 33 bin lirayı aştı

TÜRK-İŞ'in mayıs ayı verilerine göre, dört kişilik bir ailenin aylık gıda harcamalarını kapsayan açlık sınırı 10 bin 362; kira, fatura, eğitim, giyim, ulaşım gibi tüm giderlerini kapsayan yoksulluk sınırı da 33 bin 752 liraya yükseldi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]