Anasayfa / Dünya / Tarım İl çiftçiye bir tık kadar yakın!

Tarım İl çiftçiye bir tık kadar yakın!

Afyonkarahisar’da tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçiler ‘Çiftçi Bilgilendirme Sistemi’ni kullanmaya başlayacak. Konuyla ilgili olarak Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulan bu sistem ile Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü tüm hemşerilerimizin yalnızca bir tık uzağındadır.” denildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“İl Müdürlüğümüz personellerince hazırlanan ”Çiftçi Bilgilendirme Sistemi” Android işlemcili telefonlara https://play.google.com/store/apps/details?id=com…. adresinden yada playstoredan programı cep telefonuna kurabilmektedir. Program ile İl Müdürlüğümüzce yürütülen tüm hayvansal ve bitkisel destekleme hak edişleri bireysel olarak sorgulanabilmektedir. Ayrıca İl Müdürlüğümüzün ve Bakanlığımızın tüm faaliyetleri hakkında anlık olarak haberdar olunabilmekte ve bildirimler alınabilmektedir. Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulan bu sistem ile Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü tüm hemşerilerimizin yalnızca bir ” tık”uzağındadır.”

Hakkında Serkan AĞAOĞLU

Diğer Haber

Memleket Partisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığına itiraz etti

Memleket Partisi Genel Sekreteri Halil İlker Çelik, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığına ilişkin Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) itirazda bulunduklarını bildirdi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]