Anasayfa / Dünya / Tarım İl çiftçiye bir tık kadar yakın!

Tarım İl çiftçiye bir tık kadar yakın!

Afyonkarahisar’da tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçiler ‘Çiftçi Bilgilendirme Sistemi’ni kullanmaya başlayacak. Konuyla ilgili olarak Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulan bu sistem ile Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü tüm hemşerilerimizin yalnızca bir tık uzağındadır.” denildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“İl Müdürlüğümüz personellerince hazırlanan ”Çiftçi Bilgilendirme Sistemi” Android işlemcili telefonlara https://play.google.com/store/apps/details?id=com…. adresinden yada playstoredan programı cep telefonuna kurabilmektedir. Program ile İl Müdürlüğümüzce yürütülen tüm hayvansal ve bitkisel destekleme hak edişleri bireysel olarak sorgulanabilmektedir. Ayrıca İl Müdürlüğümüzün ve Bakanlığımızın tüm faaliyetleri hakkında anlık olarak haberdar olunabilmekte ve bildirimler alınabilmektedir. Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulan bu sistem ile Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü tüm hemşerilerimizin yalnızca bir ” tık”uzağındadır.”

Hakkında Serkan AĞAOĞLU

Diğer Haber

Mehmet Şimşek’ten vergi indirimi isteyen Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’a şok yanıt: Transferde şov yapıyordunuz

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin vergi indirimi için Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in kapısını çaldıkları iddia edildi. Görüşmede Bakan Şimşek'in 3 kulüp başkanına "Transfer döneminde uçakların biri indi biri kalktı. Şov yaptınız. Şimdi vergi indirimi mi istiyorsunuz?" yanıtını verdiği öne sürüldü.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]