Anasayfa / Tarım / Tarım Bakanlığında Genel Müdür Yardımcılığı ve Daire Başkanlıklarına atama!

Tarım Bakanlığında Genel Müdür Yardımcılığı ve Daire Başkanlıklarına atama!

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde boş bulunan Genel Müdür Yardımcısı kadrolarına ve Daire Başkanlıklarına Bakan Pakdemirli tarafından atamalar yapıldı. Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde boş bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına atama yapılırken, vekaleten Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Ahmet Dallı görevden alındı.

Buna göre; Tarla ve Bahçe Bitkileri Daire Başkanı Ercan Türktemel, İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanı Cengiz Budan ve Tarım Havzaları Daire Başkanı Uğur Erdem vekaleten Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına atandılar.

Söz konusu boşalan Daire Başkanlıklarına ise şu isimler atandı: Tarla ve Bahçe Bitkileri Daire Başkanlığına Veyis Yurtkulu, İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanlığına Başak Egesel, Tarım Havzaları Daire Başkanlığına Ali Can Yılmaz ve İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanlığına ise Ergin Çilali getirildi.

Hakkında ali anatas

Diğer Haber

Çiftçiler desteklerin artırılmasını bekliyor

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, desteklerin düzenli verilmesi ve üretim döneminden …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]