Anasayfa / Tarım / Konya Milletvekili Yokuş’tan Pakdemirli’ye sert sözler

Konya Milletvekili Yokuş’tan Pakdemirli’ye sert sözler

İyi Parti Konya Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Fahrettin Yokuş’un konuşması Meclis’e damgasını vurdu.

Tarım ve Orman Bakanlığının 2021 bütçe görüşmelerinde İyi Parti Konya Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Fahrettin Yokuş, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye 2 soru önergesi verdiğini ve 27 soruya cevap vermediğini belirterek, “İster cevap ver ister verme onun peşini bırakmam” dedi.

Yokuş, Pakdemirli’ye seslenerek, şunları kaydetti: “Çiftçimizin köylümüzün, besicimizin hakkını yediğiniz sürece bunun hesabını sorarım. Ben Konyalıyım. Ben çiftçi merkezinden geliyorum. Konyalı çiftçinin, Türk çiftçisinin, besicinin, köylüsünün hakkını yedirmem bilmiş ol”

Hakkında ali anatas

Diğer Haber

Potasyum Silikat Nedir

Potasyum silikat çoğunlukla tarım işlemlerinin yapıldığı alanlarda kullanılan bir kimyasaldır. Tarım sektöründe bakterilere katkı sağlamasından dolayı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]