Anasayfa / Genel / İBB’nin “15 Temmuz” mesajı tepki çekti! Herkes aynı noktaya takılıyor

İBB’nin “15 Temmuz” mesajı tepki çekti! Herkes aynı noktaya takılıyor

Fetullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin üzerinden 7 yıl geçti. Bugün art arda 15 Temmuz’la ilgili açıklama ve paylaşımlar gelirken İBB’nin vatandaşlara gönderdiği SMS ise tepki çekti. Vatandaşlar mesajda FETÖ, 15 Temmuz ve darbe girişimi kelimelerinin geçmemesine dikkat çekti.

VATANDAŞLARA SMS GÖNDERDİLER

İBB’nin gönderdiği mesajda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu imzası ile gelen SMS’te, “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.” ifadeleri yer aldı.

İşte o mesaj:

YORUM YAĞDI

Ancak mesaj içerisinde 15 Temmuz yazılmaması, FETÖ ve darbe girişiminden bahsedilmemesi vatandaşların dikkatini çekti. Konuyla ilgili birçok kullanıcı, sosyal medyadan eleştirilerde bulundu.

O yorumlardan bazıları:

Hakkında

Diğer Haber

Bakan Bolat: kooperatiflerine 400 bin liralık ekipman, makine, hibe desteği veriyoruz

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, kadın kooperatiflerinin daima yanında olduklarını belirterek, "Ticaret Bakanlığımıza başvururlarsa onlara 400 bin lira ekipman, makine, hibe desteği veriyoruz." dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]