Anasayfa / Haberler / Gübretaş ı Dünya Şirketi Yapabiliriz

Gübretaş ı Dünya Şirketi Yapabiliriz

Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GÜBRETAŞ), çalışanlarının ve ailelerinin katılımıyla geleneksel iftar programını Kocaeli’nde gerçekleştirdi. Programda konuşan Genel Müdür Ayhan Karayama, “hep birlikte GÜBRETAŞ’ı bir dünya şirketi olma yolunda daha iyi noktalara taşıyabiliriz.” dedi.

Önceki yıllardan farklı olarak bu yılki iftara Yarımca Tesisleri’ndeki kapsam dışı ve kapsam içi çalışanların yanı sıra İstanbul’daki Genel Müdürlük çalışanları, Yönetim Kurulu üyeleri ile sendika ve iştirak şirket yöneticileri iştirak etti.

Programa yönetici kademesinden ise Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü ve GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karayama, GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu üyeleri Kazım Çalışkan, Mahmut Güngör, Ali Yekta Sunar, Bahattin Yıldız ile Genel Müdür Vekilli Ferhat Şenel, Genel Müdür YardımcılarıTahir Okutan, Şenol Duman, Mahmut Karaman’ın yanında; Petrol-İş Sendikası’ndan Salih Akduman ve iştirak şirketler Negmar Denizcilik A.Ş.’den M. Serdar Duran, Raintrade Dış Ticaret A.Ş.’den Zekayi Doğan,Etis Lojistik’ten Sinan Çıtak ve İstanbullines’tan Kemal Gündüz katıldı.

Programda konuşan Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karayama, Nisan ayında göreve başlamasının ardından böyle bir iftar programı vesilesiyle tüm GÜBRETAŞ ailesiyle bir araya gelmiş olmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duyduğunu söyledi. Karayama, “Bir yönüyle çiftçilere hizmet götürürken diğer yandan yatırımlarıyla global bir şirket olma yolunda ilerleyen GÜBRETAŞ’ın bu başarılarında, yönetici ve çalışanların yanı sıra onların eşlerinin ve çocuklarının desteklerinin de önemli payı olduğuna inanıyorum. Sizler bu desteği biraz daha sürdürürseniz, hep birlikte GÜBRETAŞ’ı bir dünya şirketi olma yolunda daha iyi noktalara taşıyabiliriz.” dedi.

1,2 milyon üretici ortağıyla Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olan Tarım Kredi Kooperatifleri’nin en önemli şirketi olan GÜBRETAŞ’ın sektöründe büyümesi için çalıştıklarını belirten Karayama, konuşmasının ardından Yarımca Tesisleri’nden emekli olan personele de plaketlerini takdim etti.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Yurt dışına kayıtlı cep telefonları için yeni karar

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin paylaşımında “Yurt dışında ikamet eden ve beraberinde mobil cihaz getiren vatandaşlarımız, …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]