Anasayfa / Haberler / Genç çiftçi projelerine verilecek hibe desteği sonuçları yarın açıklanıyor

Genç çiftçi projelerine verilecek hibe desteği sonuçları yarın açıklanıyor

Tarım Bakanı Faruk Çelik, genç çiftçi projelerine verilecek hibe desteği sonuçlarının yarın açıklanacağını belirtti. Listelerin 27 Haziran 2016 Pazartesi günü İl Müdürlüklerince öngörülen şekilde ve Bakanlığıngencciftci.tarim.gov.tr adresinden ilan edileceğini bildiren Çelik, asil listede olan genç çiftçilerle, 11-15 Temmuz tarihleri arasında sözleşme imzalanacağını kaydetti.

Genç çiftçi projelerine verilecek hibe desteği ile ilgili olarak bir açıklama yapan Çelik, şunları kaydetti:

“Genç çiftçi projelerine verilecek hibe desteği sonuçları 27 Haziran 2016 Pazartesi günü açıklanacak.

Genç çiftçilere 30 bin liraya kadar hibe desteği verilecekproje başvuruları, İllerde Vali Yardımcısı Başkanlığında oluşturulan Değerlendirme Komisyonlarınca yapılan çalışmalar neticesinde sonuçlandırılarak asil-yedek listeler hazırlandı.

Listeler 27 Haziran 2016 Pazartesi günü İl Müdürlüklerince öngörülen şekilde ve Bakanlığımızgencciftci.tarim.gov.tr adresinden ilan edilecek.

Listeler 27 Haziran-1 Temmuz 2016 tarihleri arasında askıda kalacak.

Asil listede olan genç çiftçiler ile İl/İlçe Müdürlükleri arasında 11-15 Temmuz 2016 tarihlerinde sözleşme imzalanacak”.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Kral suyu nedir, ne işe yarar?

Pek çok madde kolay asitlerde çözülebilse de bazı maddelerin çözünmesi çok zordur. Bu maddeler için …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]