Anasayfa / Genel / Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin 146 kişilik iş ilanına 6 bin 149 kişi başvurdu

Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin 146 kişilik iş ilanına 6 bin 149 kişi başvurdu

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Afiyet Araştırma ve Dilekçe Merkezi Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere 4/D kesintisiz işçi alımı için kura gerçekleştirildi. 146 kişilik kadroya 6 bin 149 birey tatbik yaparken, başvuru formu sayısı ve koronavirüs salgını sebebiyle kuralar seyircisiz gerçekleştirildi. 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Ulusal İrade Salonu’nda yapılan kura noter huzurunda üniversitenin web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin 146 kişilik iş ilanına 6 bin 149 kişi başvurdu

REKTÖRDEN ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Kura öncesi bir tavır yapan Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, koronavirüs sürecinde pandemiye tabi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tasarrufuyla 306 kadro sağlandığına uyarı çekerek,”100 kadro elde etmek istiyorken bugün itibariyle bize devir edilen kadro sayısı 306. Dolayısıyla bizim hayallerimizin ötesinde bir kadro sağlamak suretiyle yüksek kalitede bir sağlık durumu hizmeti vermemizi karşılayan Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

TATBIK DAĞILIMI

Rektör Şahin kadrolara ilişkin sayısal verileri de paylaşarak temizleme hizmetleri için 4 bin 993, koruma ve güvenlik için 521, hasta ve ihtiyar bakımı için 635 başvurunun olduğunu toplamda da 6 bin 149 başvurunun gerçekleştiğini belirtti.

Kaynak: İHA

Hakkında

Diğer Haber

Mart karı fındık üreticisini endişelendirdi

Giresun ve Ordu illerinde orta ve yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından bahçeleri beyaz örtüyle kaplanan fındık üreticileri, zirai don yaşanmasından endişe ediyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]