Anasayfa / Haberler / CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN ANKARA’YA GİTTİ.

CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN ANKARA’YA GİTTİ.

Yalova’da İzmit Körfez Geçişi Son Tabliye Yerleştirme ve İstanbul-İzmir Otoyolu Yalova Altınova-Bursa Gemlik arasındaki bölümün açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, makam aracının direksiyonuna geçerek, bağlantı yolundan ilk geçişi yaptı.

Erdoğan’a eşlik eden Başbakan Davutoğlu, daha sonra direksiyona geçip Altınova mevkisinden Gemlik’e kadar makam aracını kullandı.

İznik Kavşağı yakınında araçtan inen Erdoğan, saat 20.33’te helikopterle Ankara’ya hareket etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından uğurlandı.

Başbakan Davutoğlu da daha sonra başka bir helikopterle Ankara’ya gitti.

AA

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

İngilizce öğretmeni, eşini piknik tüpüyle öldürüp jandarmayı aradı

Konya'da İngilizce öğretmeni, 3 çocuk annesi eşini başına piknik tüpüyle vurarak öldürdü. Jandarmayı arayarak kendini ihbar eden şahıs gözaltına alındı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]