Anasayfa / Dünya / Çiftçiye özel ‘tarım kart’ veriliyor

Çiftçiye özel ‘tarım kart’ veriliyor

QNB Finansbank, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın üçüncü büyük tarımsal mekanizasyon fuarı olan Konya Tarım Fuarı’na katılıyor. 19-23 Mart 2019 tarihlerinde Konya Ticaret Odası-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 17. Konya Tarım Fuarı’nda 773 Numaralı stantta yer alacak olan QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Birimi, 6 ay faizsiz dönem avantajlı ve hasatta ödemeli CardFinans TarımKart’ını çiftçilerle buluşturacak.

QNB Finansbank, Türkiye’nin en büyük tarım fuarlarından biri olan Konya Tarım Fuarı’na katılarak çiftçilerle buluşuyor. Banka, fuarda özellikle çiftçilere özel avantajlı tarım kredilerini ve yeni ürünleri CardFinans TarımKart’ı anlatacak. Tarım Kart’ın, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla hayata geçirildiğini ifade eden QNB Finansbank Tarım Bankacılığı ve Gayrimenkul Projeleri Finansmanı Direktörü Hakan Çağlar, “Çiftçiler, CardFinans Tarım Kart’larıyla anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanabilir, ödemelerini hasat tarihlerine kadar erteleyebilirler.

Ek olarak, Tarım Kart sahibi çiftçiler 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıla varan vadeler ile taksitli kredi kullanabilir ve ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirler. Tüm bunlara ek olarak, aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir; aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihlerinde ödeyebilirler” diye konuştu.

Hakkında Serkan AĞAOĞLU

Diğer Haber

Sodyum Molibdat nedir?

Sodyum molibdat, kimyasal formülü Na₂MoO₄ olan beyaz kristal bir tuzdur. Bu bileşik, endüstriyel, kimyasal ve …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]