Anasayfa / Dünya / Bireysel sulamada destekleme başvuru süresi uzatıldı

Bireysel sulamada destekleme başvuru süresi uzatıldı

Bireysel sulama hibe desteklemesinde başvuru süresi uzatıldı. Tunceli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Tunceli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada, bireysel sulama hibe desteklemesinde başvuru süresinin uzatıldığını belirtti. 2019 yılı için yapılacak müracaatlara ilişkin olarak başvuru süresi 01/04/2019 tarihi mesai bitimine kadar uzatıldı.

Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Bireysel sulama hibe (%50) desteklemesinden faydalanmak isteyen üreticilerin son başvuru tarihi olan 01/04/2019 tarihi mesai bitimine kadar proje dosyasıyla İl Müdürlüğüne başvurmaları gerekiyor. Ayrıntılı bilgi için İl Müdürlüğümüz Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğüne başvurulması gerekmektedir.”

Hakkında Serkan AĞAOĞLU

Diğer Haber

ÇİĞDEM FİLİMİ YOLA ÇIKTI

Dünya prömiyerini İspanya’da yapacak: Çiğdem filmi yola çıktı. Kars’ta çekilmişti, dünya prömiyerini İspanya’da yapacak: Çiğdem …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]