Anasayfa / Haberler / Beyşehir Belediye Başkanı Çapa Salladı..

Beyşehir Belediye Başkanı Çapa Salladı..

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçede çalışan tarım işçilerini ziyaret etti.

Özaltun, işçilere çeşitli hediyeler verdi, bir süre onlarla sohbet etti. Özaltun, burada yaptığı konuşmada, hayatta her işin kendine göre bir zorluğu olduğunu söyledi.

Bu gün burada güneş altında çalışan tarım işçilerini ziyaret ettiğini dile getiren Özaltun, şunları kaydetti:

“Tarımsal faaliyetlerle uğraşarak evine ekmek götüren tüm çalışanlarımıza ve çiftçilerimize bu vesileyle kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcıları olsun, kazançları bereketli olsun. Tarlada en çok kadınlarımız çalışıyor. İşte çiftçimize beden gücüyle en büyük katkı ve desteği veren bu kadın işçilerimizdir, ailelerimizdir. Çiftçimize ve çiftçilik faaliyetlerinin her alanında mesai yapan ailelerimize bu bakımdan minnet borçluyuz.”

Özaltun, daha sonra bir süre işçilerle çapa yaptı.

AA

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Son Dakika: Milli Savunma Bakanı Güler’den 5. kara harekatı sinyali: Terör örgütünün tüm tesis ve faaliyetleri bundan sonra meşru hedefimizdir

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Ankara'daki bombalı terör saldırısında yaralanan polislere ve Kayseri'de şehit edilen veterinere ilişkin konuşan Bakan Güler, terörle mücadelede kararlılık mesajı verdi. "Suriye ve Irak'ta PKK/KCK, PYD/YPG'nin tüm tesis ve faaliyetleri bundan sonra meşru hedefimizdir." diyen Bakan Güler'in dikkat çeken çıkışı, akıllara "Suriye'nin kuzeyine 5. kara harekatı mı geliyor?" sorusunu getirdi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]