Anasayfa / çevre / Antalya Tarımın 2018 Karnesini ve 2023 Hedefleri Değerlendirildi

Antalya Tarımın 2018 Karnesini ve 2023 Hedefleri Değerlendirildi

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile 19 İlçe Müdürlüğünün 2018 yılında Antalya tarımı için yapmış olduğu çalışmaların ortaya konulacağı “2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı” yapıldı.

Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen’in Başkanlığında başlayan ve iki gün süren toplantıda İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile İlçe Müdürleri 2018 yılı içerisinde yapmış oldukları faaliyetlerini, belirlenen hedefler ile birlikte 2017 yılı ile kıyaslamasını da yaparak gelinen mevcut durumlarını belirttiler. 19 İlçe Müdürü İlçelerinde yaptıkları çalışmaları anlattılar.

Toplantıda Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen: “Ülkemizin 2023 tarımsal hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Toplantıda 2019 ve 2020 yılları tarımsal hedefleri de konuşuldu.

Hakkında Serkan AĞAOĞLU

Diğer Haber

UHK’den kuraklık açıklaması: Kayıpları kapatacağız

Ulusal Hububat Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Taşpınar, bu yıl sulak alanlarda yapılan ekimlerde yüzde 20'ler seviyesinde artış gerçekleştiğini, bu artışın kuraklık nedeniyle oluşacak kayıpları kapatacağını söyledi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]