Anasayfa / Dünya / Almanya Tarım Bakanı basamağı fark etmeyince düştü.

Almanya Tarım Bakanı basamağı fark etmeyince düştü.

Almanya Federal Tarım Bakanı Julia Klöckner,  Alman Federal Meclisi’nde koltuğuna oturmak üzere merdivenleri inerken bileğini burkarak düştü. O anlar saniye saniye kaydedildi.

Alman Federal Meclisi’nde hareketli dakikalar yaşandı. Almanya Federal Tarım Bakanı Julia Klöckner, Alman Federal Meclisi’nde kürsedeki konuşmasını bitirmesinin ardından koltuğuna gittiği sırada talihsiz anlar yaşadı.Klöckner, merdivenlerden inerken ayağını burkarak, düştü.Basına açıklamalarda bulunan Klöckner, “Ayakkabım basamaktaki metal çubuğa takıldı ve düştüm. Kısa bir şok dışında her şey yolunda” dedi.

Alman Federal Meclisi’nde yayınlanan görüntülerde, Klöckner’in yardımına ise Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) 2021 yılında yapılacak seçimlerde başbakan adayı olan Federal Maliye Bakanı Olaf Scholz yetişti. Klöckner’in düşen gözlüğünü yerden alan Scholz kendisine verdi. Klöckner’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hakkında ali anatas

Diğer Haber

Köylerde Genç Nüfus Azalıyor, Tarım Sektörü Alarm Veriyor

Ülke ekonomisi için hayati öneme sahip olan tarım sektörü son yıllarda karşılaştığı eleman sorunuyla mücadele …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]