Anasayfa / Dünya / Alanya’da gübre satıcılarına denetleme yapıldı.

Alanya’da gübre satıcılarına denetleme yapıldı.

Antalya’nın Alanya ilçesinde Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü, gübre satan işyerlerini denetledi. Denetime, Alanya Belediyesi ile jandarma ve polis ekipleri de destek verdi. 2016’da terör olaylarında nitratlı gübrelerin kullanılması sonrası devreye sokulan gübre takip sistemi (GTS) uygulaması ile patlayıcı yapımında kullanıldığı tespit edilen nitratlı gübrelerin olup olmadığı denetlendi.

 

Hakkında Serkan AĞAOĞLU

Diğer Haber

Memleket Partisi kurucu üyesi Eşber Atila partisinden istifa etti: Kılıçdaroğlu’nu destek vermek ödev haline gelmiştir

Yüksek Seçim Kurulu'nun Cumhurbaşkanı kesin aday listesini açıklamasının ardından, Memleket Partisi kurucu ve parti meclisi üyesi Eşber Atila partisinden istifa etti. Atila, Twitter hesabından "Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vermek; tek adam dönemini bitirmek, saray rejimini sonlandırmak isteyen herkesin ödevi haline gelmiştir. Bu yüzden kurucusu ve Parti Meclisi Üyesi olduğum Memleket Partisi'nden istifa ediyorum" dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]