Anasayfa / Haberler / 17 Yıl Sonra Eski Koltuğuna Oturdu

17 Yıl Sonra Eski Koltuğuna Oturdu

Aydın’da Tarım İl Müdürü iken 1999 yılında Karpuzlu ilçesinde düzenlenen ‘Buzağı Güzellik Yarışması’ programında dönemin Bakanı Yüksel Yalova ile atıştıktan sonra görevden alınan Fuat Fikret Aktaş 17 yıl ardan sonra yeniden il müdürü oldu.

Görevden alındıktan sonra bir süre ANAP döneminde Belediye Başkan Yardımcılığı yapan daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı’nda görev yapan o dönemdeki ismi ile eski Tarım İl Müdürü Fuat Fikret Aktaş, AK Parti’den Aydın Milletvekili aday adaylığı ve Büyükşehir Belediye Başkanı aday adaylığında bulunmuştu.

17 yıl sonra yeniden eski koltuğuna oturmanın mutluluğunu yaşayan Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Fuat Fikret Aktaş, çalışmalara başladığını ve en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacağını belirtti.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Talk-Magnezyum Silikat Kullanım Alanları

Talk, gerek sahip olduğu üstün fiziksel özellikleri, gerekse kullanıldığı yerlerde sağladığı avantajlar sebebiyle endüstri de …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]