Anasayfa / Haberler / Tarım politikalarını anlattı

Tarım politikalarını anlattı

CHP Edirne Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından CHP’li İl Genel Meclis Üyelerinin katıldığı toplantıda konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un koordine ettiği toplantıya Edirne İl Genel Meclis Üyeleri ile gelen Gaytancıoğlu burada yaptığı konuşmada İl Genel Meclis Üyelerine CHP’nin Tarım Politikalarını anlatarak, bu politikaları kırsala aktarılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi verdi. Kırsalda oy almanın ve başarının yolunun çok çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Gaytancıoğlu; “Partimize emekleri çok fazla olan İl Genel Meclis Üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Bir çok İl Genel Meclis Üyesinin de konuştuğu toplantının çok verimli geçtiği belirtilirken

konuyla ilgili olarak Gaytancıoğlu, İl Genel Meclis Üyelerinin her birinin yerel milletvekili olduğunu söyleyerek; “İl Genel Meclis Üyelerimizin partimize emekleri çok fazla, onlarla Ankara’da birlikte olmaktan çok büyük mutluluk duydum. Bende belli aralıklar ile İl Genel Meclisini ziyaret ediyorum, İl Genel Meclis Üyelerimiz ile irtibatım çok kuvvetli, tabandaki sorunları hemen bizlere aktarıyorlar ve bizlerde Türkiye Genelinde gündem yaratıyoruz. İl Genel Meclis Üyelerimizle böyle uyum içinde çalışmak da başarıyı getiriyor. Bir kez daha yerelin milletvekili tüm İl Genel Meclis Üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

KOBALT SÜLFAT VE KULLANIM ALANLARI

Kobalt Sülfat geviş getiren hayvanlar, yani sığır, koyun, Keçi için hayati öneme sahiptir. Kobalt Sülfat, …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]