Anasayfa / Tarım / Tarım camiasının acı günü eski genel müdür vefat etti

Tarım camiasının acı günü eski genel müdür vefat etti

Tarım camiası bugün acı bir haberle güne uyandı. Tarım ve Orman Bakanlığında uzun süre Hayvancılık Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı ve kısa bir süre Genel Müdürlük yapan, Bakanlık bürokratları tarafından da yakından sevilen Muhittin Eyimaya, hakkın rahmetine kavuştu. Eyimaya’nın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Karşıyaka mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.
Eyimaya’nın vefat haberi, tarım camiasında derin bir üzüntüyle karşılanırken, cenaze namazına ailesi, dostları ve arkadaşları katıldı.

Muhittin Eyimaya, Tarım ve Orman Bakanlığında sevilen bir bürokrat olmasına rağmen, Bakanlığın vefat haberine duyarsız kalması dikkat çekti. Başta Bakanlığın web sayfası olmak üzere Hayvancılık Genel Müdürlüğü ve Personel Genel Müdürlüğünün web sayfasında Eyimaya’nın vefatıyla ilgili bir taziye mesajı yayınlanmazken, Pakan Pakdemirli’nin de sosyal medya hesaplarından hiç bir paylaşımda bulunmaması Eyimaya’nın sevenlerini üzdü.

Hakkında ali anatas

Diğer Haber

Baldaki hileler yüksek teknolojili metotlarla tespit edilecek

Baldaki hileler yüksek teknolojili metotlarla tespit edilecek

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]