Anasayfa / Ekonomi / Son Dakika: Türk Hava Yolları’nın İstanbul çıkışlı 19.00-22.00 saatleri arasındaki tüm seferleri iptal edildi

Son Dakika: Türk Hava Yolları’nın İstanbul çıkışlı 19.00-22.00 saatleri arasındaki tüm seferleri iptal edildi

Türk Hava Yolları (THY), biletleme ve rezervasyon işlemlerinde gün boyu yaşanan aksaklıklar henüz giderilemedi. Daha önce yaptığı duyuruda network sisteminde sıkıntılar yaşandığını belirten THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, İstanbul çıkışlı seferlerin 3 saat iptal edildiğini açıkladı. Yahya Üstün yaptığı açıklamada, “İstanbul çıkışlı 19.00 – 22.00arasıTürk Hava Yolları tüm seferlerimiz iptal edilmiştir.” dedi.

Yahya Üstün gün içinde yaptığı açıklamalarda şunları söylemişti: “Network altyapısında yaşanan sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamalar yaşanmaktadır. Sorunun giderilmesi ve yolcularımızın mağdur olmaması adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu aksaklık için özür dileriz. 30 dk sonra sizlere durum hakkında bilgi vereceğiz.”

“Network altyapısı kaynaklı sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamaların giderilmesi için ilgili birimlerimiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Yaşanan durum hakkında güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.”

Ayrıntılar geliyor…

Hakkında

Diğer Haber

BASIN BÜLTENİ ATÖLYESİ ADANADA YAPILACAK

 2024’ün Üçüncü “Anadolu Panelleri” 10 Haziran da Adana da Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD), kurumsal …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]