Anasayfa / Genel / Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünde açıklamalarda bulunuyor

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünde açıklamalarda bulunuyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. yılı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kutlamalar kapsamında Vahdettin Köşkü’nde ulusa sesleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Aziz milletim kıymetli misafirler sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Ülkemizde ve yurt dışında yaşayan insanlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum. Dünyanın her bir noktasında sevincimizi paylaşan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. 29 Ekim 1923 yılında ilan ettiğimiz Cumhuriyet’imiz, bugün ilk asrını tamamlayıp, Türkiye Yüzyılı dediğimiz ikince asrına yelken açıyor. Şanla, şerefle, sevinçle kutladığımız Cumhuriyet’imizin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun.

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ, İHTİŞAMIYLA GÖZLERİ KAMAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR”

Bugün 100. yaşına ulaşan Türkiye Cumhuriyeti, ihtişamıyla gözleri kamaştırmaya devam ediyor. Bu topraklarda kurduğumuz ilk değil, son devletimizdir. İnsanlığa istikamet çizmiş, medeniyetlere öncülük etmiş pek çok devletimiz vardır. Kurduğumuz 16 devletimiz Cumhuriyetimizin öncüsüdür.

“CUMHURİYETİMİZ BİZİM İÇİN İLHAM KAYNAĞIDIR”

“KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ayrıntılar geliyor…

Hakkında

Diğer Haber

BASIN BÜLTENİ ATÖLYESİ ADANADA YAPILACAK

 2024’ün Üçüncü “Anadolu Panelleri” 10 Haziran da Adana da Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD), kurumsal …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]