Anasayfa / Haberler / ŞekerBank’tan Çiftçiye Özel Hibe Destekli Kredi

ŞekerBank’tan Çiftçiye Özel Hibe Destekli Kredi

ŞekerBank’tan çiftçileri sevindirecek hibe destekli kredi imkanı. Tarımsal destekleme kredisi kapsamında sunacağınız projelerinizin uygun görülmesi halinde 10 Yıl vade r hibe olanağı sunuluyor. İşte başvuru şartları .

Şekerbank tarafından çiftçilere yönelik yapılan destekler ve çalışmalar hız kesmiyor. Tarımsal kalkınma kredileri, tarım ekipmanları kredisi ve kırsal kalkınmaya destek kredileri gibi kredi çeşitleriyle çiftçiyi desteklemeyi planlayan Şekerbank’ın çiftçilere yönelik kredinin yanı sıra % 60’a varan hibe destekli kredilerle de tarıma destek olmaya devam ediyor.

Peki Şekerbank tarafından çiftçilere verilen ve tarımsal destek projesi kapsamı altında % 60’a kadar hibe olanağı sağlayan bu kredi türlerine nasıl başvuru yapılır? Tarımsal Kalkınma Kredisinden faydalanmak isteyen çiftçilere Şekerbank’tan ayrıcalıklı bir fırsat sunuluyor. Şekerbank’a sunacağınız projeniz ile 10 yıllık vade ile çekeceğiniz tarımsal kalkınma kredisinde projeniz desteklenmeye layık görülürse verilen kredinin % 60’ına kadar hibe ediliyor.

Konu ile ilgili ŞekerBank’ın internet adresinde yayımlanan yazı şu şekilde:

Çiftçilerimizin projeleri gerçek olsun diye…

10 yıla varan vadelerle “Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi” Şekerbank’tan! Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Fonları (IPARD) kapsamında çiftçilerimizin yatırım projeleri %60’a varan hibelerle devlet tarafından destekleniyor.

Çiftçi Ailelerimizin Hayalleri Gerçekleşiyor

Şekerbank, hibe almaya hak kazanan proje ve yatırımlar için 10 yıla varan vadelerle “Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi” sunuyor. Ayrıca bu krediyle, hibe kapsamına girmeyen tüm projeli yatırımlara ait kredi talepleri de değerlendirilebiliyor. Çiftçi ailelerimiz, Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ile hayvancılıktan meyveciliğe modern tesislere sahip oluyor, sürdürülebilir tarım ve güvenli gıda üretimiyle verimini, kazancını artırıyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • İş planı
  • Başvuru formu
  • Proje fizibilitesi
  • Fiyat teklifleri/Proforma faturalar
  • Diğer (ÇKS, gerçek kişilerde kimlik bilgileri, tüzel kişilerde firma bilgileri vs.)

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Kral suyu nedir, ne işe yarar?

Pek çok madde kolay asitlerde çözülebilse de bazı maddelerin çözünmesi çok zordur. Bu maddeler için …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]