Anasayfa / Ekonomi / Polisten Kurban Bayramı öncesi sahte para uyarısı

Polisten Kurban Bayramı öncesi sahte para uyarısı

Antalya Emniyet Müdürlüğü ’ne bağlı Toplum Destekli Polislik ekipleri, Kurban Bayramı ’nda sahte para ve dolandırıcılığa karşı gerekli tedbirleri almaları konusunda vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.

Ekipler, sahtecilik olaylarının önlenmesi ve suçla etkin mücadelede vatandaşların desteğinin alınması amacıyla, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların yoğun bulunduğu mahalle, cadde, sokaklarda ve kurban pazarlarında bilinçlendirme çalışmaları yapıyor.

Bu kapsamda, kurbanlık hayvan almak için pazar yerlerine gelen vatandaşlar ile esnafın, çeşitli suçlara maruz kalmalarını engellemek amacıyla Bayındır Mahallesinde ve Gazi Bulvarı üzerinde kurulan hayvan pazarına giden ekipler, çalışmalarını sürdürdü. (İHA)

Hakkında

Diğer Haber

Eskişehir’de arkadaşlar arasındaki kavga cinayetle bitti

Eskişehir'de Tolga Ç. evine gittiği arkadaşı Muhittin Bural'ı çıkan tartışmada dövüp başına sert bir cisimle vurarak öldürdü. Sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine eve gelen ekipler Tolga Ç.'yi gözaltına aldı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]