Anasayfa / Ekonomi / Onur Air seferlere başlıyor

Onur Air seferlere başlıyor

Biletlerin satışa açıldığını duyuran Onur Air, 26 Haziran´dan itibaren haftanın her günü İstanbul Havalimanı´ndan Trabzon ve Antalya´ya, haftanın dört günü ise Bodrum hattında uçuşlara başlayacak. Temmuz başından itibaren iç hatlardaki sefer sayılarını artıracak olan şirket, 15 Temmuz´dan itibaren ise dış hat uçuşlarına başlayacak.

Övünç Air Genel Müdürü Teoman Tosun, “Ekiplerimizin ve kıymetli yolcularımızın sağlığı için hem uçuş öncesinde hem de uçuş sırasında gereken tüm önlemleri aldık. COVID-19 salgınının yayılmasını önlemek için uçaklarımız milli ve milletlerarası afiyet otoritelerinin belirlediği standartlarda dezenfekte ediliyor olup konuyla ilgili tüm çalışanlarımıza eğitimler detaylı bir şekilde verilmektedir” dedi. (DHA)

Hakkında

Diğer Haber

Bakan Bolat: kooperatiflerine 400 bin liralık ekipman, makine, hibe desteği veriyoruz

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, kadın kooperatiflerinin daima yanında olduklarını belirterek, "Ticaret Bakanlığımıza başvururlarsa onlara 400 bin lira ekipman, makine, hibe desteği veriyoruz." dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]