Anasayfa / Genel / Muharrem İnce’den Sedat Peker için başlatılan kampanyaya destek: Bırakın konuşsun

Muharrem İnce’den Sedat Peker için başlatılan kampanyaya destek: Bırakın konuşsun

Birleşik Arap Emirlikleri’nde(BAE) bulunan ve sosyal medyadan paylaşım yapmasına izin verilmeyen Sedat Peker için “Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur” başlıklı bir imza kampanyası başlatıldı.

PEKER’İN EŞİ PAYLAŞTI

İmza kampanyasını sosyal medya hesabından paylaşan Sedat Peker’in eşi Özge Peker, “Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için change.org’da başlatılan linki sizler için aşağıya bırakıyorum. Adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak destek amaçlı oy verebilirsiniz. Verdiğiniz oyun geçerli olabilmesi için mailinizden doğrulatmayı unutmayın” ifadelerini kullandı.

MUHARREM İNCE DE DESTEK VERDİ

Sedat Peker için başlatılan kampanyaya Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce de destek verdi. Sosyal medyadan paylaşım yapan İnce, “Sedat Peker’e yönelik dijital tecritin kaldırılmasını destekliyorum ve ben de imza veriyorum. Bırakın konuşsun, bildiklerini anlatsın, iddiaları yargıya taşınsın ve ucu kime dokunursa dokunsun, sonuna kadar araştırılsın.” açıklamasını yaptı.

Hakkında

Diğer Haber

Mikalı Demir Oksit Kullanım Alanları

Mikalı Demir Oksit (MIO: Mikalı Demir Oksit) olarak bilinen mineral, son yüz yılda tüm dünyada …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]