Anasayfa / Ekonomi / Motorine 16 kuruş zam geldi

Motorine 16 kuruş zam geldi

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 16 kuruş zam yapıldığını duyurdu.

EPGİS’in açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 08/08/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Motorinde 16 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

Ankara’da ortalama 5,98 liradan satılan motorinin litre fiyatı da 6,14 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul’da 5,92 liradan 56,08 liraya, İzmir’de 6,02 liradan 6,18 liraya çıkacak.

Benzinde ise 10 Ağustos tarihine kadar herhangi bir fiyat değişikliği olmayacağı bildirildi.

Hakkında

Diğer Haber

Karadeniz’de 4 ilde sel felaketi! İçişleri Bakanı’ndan açıklama

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Samsun'da sel felaketiyle ilgili açıklama yaptı. Yerlikaya Samsun'da bir kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Yerlikaya, Amasya'da da bir kişinin sel sularına kapılarak hayatını kaybettiğini ve kayıp bir kişi için de çalışmaların sürdüğünü açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]