Anasayfa / gübre / Koronavirüs’ten korunmak için inek dışkısıyla duş alıyorlar

Koronavirüs’ten korunmak için inek dışkısıyla duş alıyorlar

Çin’de başlayıp birçok ülkeye yayılan ve çok sayıda insanın ölümüne neden olan koronavirüse yakalanma endişesi insanları farklı önlemler almaya itiyor.

Ancak bunlar arasında belki de en ilginci Hindistan’da görüldü.

Hindistan’da inançları gereği inekleri kutsal olarak gören bir grup vatandaş, bu hayvanın idrarını ve dışkısını suya karıştırarak duş aldı.

Farklı yerlerde farklı kişiler tarafından çekilen görüntülerde, kendilerinin ineğin kutsal olduğuna inandıklarını belirten vatandaşlar, ineğin idrarı ve dışkısıyla duş alanların asla korona virüsüne yakalanmayacaklarını iddia etti.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde ineğin dışkısıyla duş alanlar, “İnek annemiz çok yaşa” sloganı atarken, “Çin’de çıkan korona virüsüne karşı tek ilaç, kutsal ineğin idrarı ve dışkısında duş almak. Eğer her kim ineğin dışkısında duş alırsa korona asla ona gelmez. Çünkü o kişi artık kutsal oluyor” ifadelerini kullandı.

hint2.jpg

Paylaşılan videolar Hindistan’da tartışma konusu oldu.

Sosyal medyada kimi kullanıcılar tepki gösterirken kimileri ise yapılan işlemi övdü.

Hindistan’ın Assam eyaleti Milletvekili Suman Haripriya destekleyenlerden

Haripriya yaptığı açıklamada şu iddialarda bulundu:

Koronadan kaçınmak için inek dışkısı ve idrarının her yere yayılması gerekiyor. İneğin idrarı ve dışkısı yayılan herhangi bir yer kutsal hale gelir. Dışkısını vücuduna süren her kimse kanser gibi hastalıklara da yakalanmaz. Bence bu inek idrarı ve inek dışkısı ile korona virüsü dehşetinden kaçınmak mümkün.

Haripriya’nın açıklamasına eyaletteki bazı kişiler tepki gösterdi.

Hasatdergisi.com

 

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

KOBALT SÜLFAT VE KULLANIM ALANLARI

Kobalt Sülfat geviş getiren hayvanlar, yani sığır, koyun, Keçi için hayati öneme sahiptir. Kobalt Sülfat, …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]