Anasayfa / Genel / Kılıçdaroğlu’ndan 15 Temmuz mesajı: Hain terör örgütünü lanetliyorum

Kılıçdaroğlu’ndan 15 Temmuz mesajı: Hain terör örgütünü lanetliyorum

Kılıçdaroğlu, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla sosyal medya hesabından mesaj yayımladı. Kılıçdaroğlu, mesajında şunları kaydetti:

“15 Temmuz hain darbe girişiminin 7. yıl dönümünde, demokrasimize ve milletimize kasteden hain terör örgütünü lanetliyor, demokrasi uğruna can veren 251 şehidimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize şükranlarımı sunuyorum.

Aynı menzile yürüyen demokrasi karşıtı yapıların çıkar çatışmasının, ülkemizi 15 Temmuz karanlığına sürüklediğini ve 20 Temmuz’da ilan edilen OHAL yoluyla Türkiye’yi bir diktatörlük rejimine dönüştürdüğünü asla unutmayacağız.

Mutlaka ama mutlaka, hain terör örgütünün siyasi ayağını ortaya çıkaracak, hesabı, bu eli kanlı ve karanlık yapının tüm faillerinden soracağız.”

Hakkında

Diğer Haber

Bakan Bolat: kooperatiflerine 400 bin liralık ekipman, makine, hibe desteği veriyoruz

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, kadın kooperatiflerinin daima yanında olduklarını belirterek, "Ticaret Bakanlığımıza başvururlarsa onlara 400 bin lira ekipman, makine, hibe desteği veriyoruz." dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]