Anasayfa / Genel / İYİ Partili Ümit Dikbayır için kesin ihraç talebi

İYİ Partili Ümit Dikbayır için kesin ihraç talebi

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Dikbayır’ın kesin ihraç talebine dair değerlendirmede bulundu.

Zorlu, ,stifalar nedeniyle İYİ Parti’ye haksızca bir yön çizilmeye çalışıldığını gördüklerini belirterek “Eleştirilere açığız ancak iş, gerçek dışı beyan ve iftiralar olursa bu başka bir şey. Partiden istifa ediyorsanız, vekillikten de istifa edin. Ümit Dikbayır bugün tedbirli ve kesin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilmiştir” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, oğlunun banka hesaplarının gayri resmi olarak kontrol edildiğini söyledi. İYİ Partili Ümit Dikbayır ise iddialar kanıtlanırsa istifa edeceğini söylemiş, savcılığa başvuracağını açıklamıştı.

Hakkında

Diğer Haber

Fatih Terim Fonu’nda bir kurban daha ortaya çıktı! “2 milyon dolar yatır yüzde 20 kar al” demişler

Fatih Terim Fonu olarak bilinen ve 18 kişinin dolandırıldığı davaya, bir fonzede daha eklendi. Banka Müdürü Seçil Erzan'a 2 milyon 720 bin lira kaptıran Mert Zeydanlı da davanın 19. şikayetçisi oldu. Zeydanlı ifadesinde, Erzan'ın kendisine "Fatih Terim'in özel fonuna 2 milyon dolar yatırırsam 45 gün sonra yüzde 20 kar alacağını, ama bu bilginin çok gizli olduğunu" söylediği anlattı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]