Anasayfa / Genel / Era Koleji, 21 kampüsünü Öğretmenler Günü etkinliğinde buluşturdu

Era Koleji, 21 kampüsünü Öğretmenler Günü etkinliğinde buluşturdu

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ülke genelinde birçok etkinlik düzenlenirken, yerli eğitim kurumu büyük bir organizasyona imza attı. Çağın teknolojik ve bilimsel gelişmelerini ön planda tutarak çağdaş bir eğitim sistemi geliştiren Era Koleji, 21 kampüsündeki öğretmenlerle çalışanları Grand Cevahir Hotel’deki Öğretmenler Günü etkinliğinde buluşturdu.

Öğretmenler Günü’ne özel çekiliş yapıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda söz alan Era Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şimşek, “Sevgili çağdaşlarım, açtığımız bu yeni yolda çağın öncüleri sizler ve sizlerin yetiştireceği nesiller olacak. Sizin yayacağınız bu ışıkla, güçlü yarınlar inşa edeceğiz” diyerek İstanbul, Bursa ve Kocaeli’ndeki kampüslerine yeni eğitim döneminde yenilerinin ekleneceği müjdesini verdi.

Era Koleji’nin gerçekleştirdiği kapsamlı etkinlikte Öğretmenler Günü’ne özel çekiliş yapıldı. Ardından öğretmenler, DJ performansına danslarıyla eşlik etti. Kurumun müzik öğretmenleri ise bu özel gün için şarkı söyledi.

Hakkında

Diğer Haber

BASIN BÜLTENİ ATÖLYESİ ADANADA YAPILACAK

 2024’ün Üçüncü “Anadolu Panelleri” 10 Haziran da Adana da Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD), kurumsal …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]