Anasayfa / Genel / Demirtaş sosyal medyadan Yeşil Sol Parti’nin logosunu paylaştı: Ne olduğunu bilmeyen kalmasın, lazım olacak

Demirtaş sosyal medyadan Yeşil Sol Parti’nin logosunu paylaştı: Ne olduğunu bilmeyen kalmasın, lazım olacak

Anayasa Mahkemesi’nde (HDP) hakkındaki kapatma davası süren HDP, kapatılma riskine karşı seçimlere bileşeni olan Yeşil Sol Parti‘den girmeye karar verdi. Bu yöndeki eğilimin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında karara bağlanmasının beklendiği öğrenildi.

DEMİRTAŞ’TAN YEŞİL SOL PARTİ PAYLAŞIMI

HDP’nin cezaevinde tutuklu bulunan eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Twitter hesabından Yeşil Sol Parti ile ilgili paylaşım yaptı. Yeşil Sol Parti’nin logosunu paylaşan Demirtaş dikkat çeken ifadeler kullandı.

“BUZDOLABI, ODA KAPILARINA YAPIŞTIRIN LÜTFEN”

Demirtaş, paylaşımında şunları söyledi: “Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Bu görselin renkli çıktısını alıp evde buzdolabı kapısına, oda kapılarına yapıştırın lütfen. Ne olduğunu bilmeyen kalmasın, lazım olacak 🙂 Haydi arkadaşlar, elden ele…”

Kaynak: ANKA / Güncel

Hakkında

Diğer Haber

Mikalı Demir Oksit Kullanım Alanları

Mikalı Demir Oksit (MIO: Mikalı Demir Oksit) olarak bilinen mineral, son yüz yılda tüm dünyada …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]