Anasayfa / Genel / Çiftciler ,Mahir Ünal’dan özür dilemesini bekliyor

Çiftciler ,Mahir Ünal’dan özür dilemesini bekliyor

Maraşlı üreticilerin sesi olmak için geçen yıl traktörüyle Ankara’ya gitme girişiminde bulunan çiftçi Yakup Konan bu sözleri RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası’na yorumladı. İşte Konan’ın açıklamaları: “Mahir Bey’in bahsettiği kişi kim bilmiyoruz. Bugün herkes onu arıyordu. Gazeteciler de aradılar ama kim bilemiyoruz. Ben daha önce üreticinin sorunlarını dile getirmek için Ankara’ya gitmek istedim ancak izin çıkmadı.

Vatandaş olarak, üretici olarak hem kendi hakkımızı hem de tüketicilerin hakkını sesini duyurmak isteyecektim. Mahir Ünal’ın dediği şu: Üreticinin iPhone telefonu var. Kazanıyorlar ama yalan söylüyorlar demeye getiriyor. Özür dilemesini beklerim ben. Türkiye hangi devirde yaşıyor ki akıllı telefon kullanmasın? Üretici 24 ay taksitle akıllı telefon alamaz mı? Kendilerinin telefonu acaba kaç liralık.. Üreticinin telefonuyla siyaset olmaz. Burada üreticinin üzerine bir algı oluşturuluyor.”

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Dört kişilik bir ailenin açlık sınırı 20 bin lirayı aştı

Açlık sınırı Mart’ta bir önceki aya göre 1125 lira artarken, gıda dışındaki ihtiyaçlar için yapılması …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]