Anasayfa / Genel / Cheetos Paketleri Mısır Çiftçileri İçin Desteğe Dönüşüyor!

Cheetos Paketleri Mısır Çiftçileri İçin Desteğe Dönüşüyor!

%100 mısır irmiğinden, bitkisel yağ kullanılarak, kızartılmadan ve fırınlanarak hazırlanan Cheetos, Getir ile birlikte çiftçilere destek olmayı amaçlayan yeni bir kampanya başlatıyor. 26 Şubat – 15 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresince, Getir’den Cheetos satın alan herkes Tohum Derneği’ne (Tohum Eğitim Kültür ve Doğa Derneği) destek sağlamış olacak.

Yerel tohumun önemini bilen ve her zaman destekleyen Cheetos, mısır çiftçilerine destek vererek yerel tohumun önemine dikkat çekiyor. Bu anlamda başlattığı kampanya ile alınan her paketi ile çiftçilere destek veriyor.

Tohum Derneği, 2017 yılında Ankara’da kurulan “Tohum Eğitim Kültür ve Doğa Derneği” doğal kaynak yönetiminde karasal ekosistemin korunması, gelişmesi ve sürdürülebilir kullanımında proje ve programlar geliştirerek ve uygulayarak ulusal ekonomi ve istihdama katkı sağlamayı amaçlıyor. Sürdürülebilir Orman Yönetimi’nin milli ekonomi ve istihdama katkısının artırılması sürecinde, karasal ekosistemlerde nicelik ve kalitenin yükseltilerek karbon döngülerine katkı, sağlık ve hayatiyetlerini koruyarak biyolojik çeşitliliğin geliştirilmesi, üretim ve koruyucu fonksiyonlarının devamlılığı ile sosyal-kültürel refahın sağlanmasına yönelik uygulama, proje ve programlarını tüm ilgili taraflara sunan entegre ve katılımcı yaklaşımı amaçlıyor.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Dört kişilik bir ailenin açlık sınırı 20 bin lirayı aştı

Açlık sınırı Mart’ta bir önceki aya göre 1125 lira artarken, gıda dışındaki ihtiyaçlar için yapılması …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]