Anasayfa / Ekonomi / Çaykur’a 210 işçi alımı için 22 bin 956 başvuru yapıldı

Çaykur’a 210 işçi alımı için 22 bin 956 başvuru yapıldı

ÇAYKUR (Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü) bir süre önce Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun ’daki yaş çay fabrikalarında istihdam edilmek üzere çay eksperliği veya çay tarımı ve işletme teknolojisi bölümü mezunu olan ve KPSS ’den 60 puan ve üzerine puan alan 200 çay eksperi ile bu 4 ilde bulunan fabrikalarda çalışmak üzere 300 beden işçisi alacağını duyurdu. İŞKUR ve ALO 170 üzerinden mevsimlik işçi alımı için binlerce kişi başvuru yaptı.

Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun’daki fabrikalar bünyesinde istihdam edilecek 200 adet çay eksperi alımı için başvurular Rize’deki Cumhuriyet Çay Fabrikasına yapıldı. 200 çay eksperi için aranan şartlara uyan 143 kişinin başvurusu kabul edildi.

Geri kalan 57 kişi için ise KPSS puan şartının kaldırıldığı ve tekrar ilan verileceği açıklandı. Rize ’de ki fabrikalarda işe alınacak olan 210 mevsimlik işçi alımı için 22 bin 956 kişinin başvuru yaptığı belirtildi. Geri kalan 90 kontenjan için yapılan başvuruların 30 bini geçtiği ileri sürüldü.

Kimyadeposu.com demek

Güven,istikrar ve mutluluk demek

-Tarım Kimyasalları kimyadeposu.com da

-Nano metal tozları kimyadeposu.com da

-Mineraller kimyadeposu.com da

-Endüstriyel Hammaddeler kimyadeposu.com da

-Yem katkı Mineralleri kimyadeposu.com da

-Maden Tuzları kimyadeposu.com da

-Potasyum Silikat kimyadeposu.com da

-Sun Shield Sıvı Kaolin kimyadeposu.com da

-Hadjin Haşere Kovucu kimyadeposu.com da

-Nanografi ürünleri kimyadeposu.com da

-Grafit kimyadeposu.com da

-Manganez Dioksit kimyadeposu.com da

-Zeolit,Sepiolit,Diyatomit,Kaolen kimyadeposu.com da

Hakkında

Diğer Haber

Google 5 milyar dolar tazminat ödeyecek

California Kuzey Bölge Mahkemesindeki belgelere göre Google, çevrim içi gezintilerde anonim seçeneğini kullandığı halde bilgileri …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]