Anasayfa / Genel / Canice öldürülen model Abby Choi’nin eski eşi ve aile üyeleri tutuklandı

Canice öldürülen model Abby Choi’nin eski eşi ve aile üyeleri tutuklandı

Hong Kong‘un tanınan isimlerinden model Abby Choi’den haber alamayan yakınları kayıp ilanı verdi. 28 yaşındaki modelin canice öldürüldüğü ve cansız bedeninin parçalandığı ortaya çıktı. Choi’nin cesedine ait bazı parçalar, elektrikli testere ile birlikte cuma günü Tai Po bölgesinde bir dairede bulundu. Çin’in Hong Kong Özel İdari Bölgesi’nde fotomodel Abby Choi’nin öldürülmesiyle ilgili eski eşi ve aile bireyleri mahkeme karşısına çıktı.

ESKİ EŞİ VE AİLE ÜYELERİ TUTUKLANDI

Mahkeme, Choi’nin eski eşi Alex Kwong, kayınpederi Kau Kwong ve kayınbiraderi Anthony Kwong’u cinayetle suçladı.
Choi’nin eski kayınvalidesi Jenny Li’nin de “adaleti yanıltmaya teşebbüsle” suçlandığı davada sanıkların kefaletsiz tutuklu yargılanmasına karar verildi.

CANSIZ BEDENİ BUZDOLABINDA BULUNDU

Geçen hafta başında kaybolan 28 yaşındaki Choi’nin cesedinin parçaları, 24 Şubat’ta eski eşinin ailesinin kiralık çiftlik evinde buzdolabında bulunmuştu. Vahşi cinayet, bu tür vakaların nadir görüldüğü Hong Kong’da kamuoyunda şok yaratırken, polis cinayetin Choi ile katil zanlıları arasındaki parasal anlaşmazlıktan kaynaklandığı ihtimali üzerinde duruyor.

Kaynak: AA / Güncel

Hakkında

Diğer Haber

Mikalı Demir Oksit Kullanım Alanları

Mikalı Demir Oksit (MIO: Mikalı Demir Oksit) olarak bilinen mineral, son yüz yılda tüm dünyada …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]