Anasayfa / Genel / ABD’de bir öğrenci, oyun cihazını elinden alan öğretmeni öldüresiye darbetti

ABD’de bir öğrenci, oyun cihazını elinden alan öğretmeni öldüresiye darbetti

Florida eyaletinin Palm Coast şehrindeki Matanzas Lisesi’nde kan donduran bir olay meydana geldi. Sosyal medyada paylaşılan okul güvenlik kamerası kayıtlarında, 1.98 metre boyunda, 122 kilogram ağırlığında olduğu belirtilen 17 yaşındaki siyahi öğrencinin, okulun salonunda kadın öğretmene saldırdığı görüldü.

DEFALARCA YUMRUKLAMIŞ

Öğretmeni yere savuran öğrencinin, daha sonra vücudunu değişik yerlerinden tekmelediği ve başına en az 15 kez yumruk attığı video kaydına yansıdı. Kısa süre içinde gerçekleşen olaya okulun diğer çalışanları koşarak müdahale ederek, öğrenciyi kenara çekti.

GÖZALTINA ALINDI

Baygın şekilde hastaneye kaldırılan öğretmen tedavi altına alınırken öğrencinin de polis tarafından gözaltına alındığı ifade edildi. Öğretmenin hayatı tehlikesinin bulunmadığı, öğrencinin de ağır darp suçlaması ile çocuk kategorisinden yargılanacağı bildirildi.

Kaynak: AA / Islam Doğru – Güncel

Hakkında

Diğer Haber

Mikalı Demir Oksit Kullanım Alanları

Mikalı Demir Oksit (MIO: Mikalı Demir Oksit) olarak bilinen mineral, son yüz yılda tüm dünyada …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]