Anasayfa / Genel / 6 gün sonra jandarmanın bulduğu Büşra: Kimseden şikayetçi değilim, beni yurda götürün

6 gün sonra jandarmanın bulduğu Büşra: Kimseden şikayetçi değilim, beni yurda götürün

5 Mart saat 04.00 sıralarında Sur ilçesinde meydana gelen olayda Büşra A. ile Yakup K., sosyal medyadan tanışıp, arkadaş oldu. İddiaya göre bir süre sonra Büşra A., Yakup K.’ye görüşmek istemediğini söyledi. Yakup K., son kez görüşmek için Büşra A.’yı sokağa çağırdı. Evden çıkan Büşra A.’ dan bir daha haber alınamadı.

“POLİSİ DEVRE DIŞI BIRAK” DEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Sabah eve gelen babası kızının olmadığını fark etti. Büşra A.’dan haber alamayan ailesi, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Annesi G.A., Yakup K.’nin ailesinin, kendilerine polisi devre dışı bırakmaları ve şikayetten vazgeçmeleri karşılığında 200 bin TL teklif ettiklerini söyleyerek, savcılığa da suç duyurusunda bulundu. Büşra A., 11 Mart’ta Yakup K.’nin ailesine ait bir evde jandarma tarafından bulundu.

“KİMSE BANA KÖTÜ DAVRANMADI”

İSTEĞİ ÜZERİNE YURDA YERLEŞTİRİLDİ

Büşra A., ifadesinin ardından isteği üzerine yurda yerleştirildi. Gözaltına alınan Yakup K. ile annesi G.K.’nin polisteki işlemleri devam ediyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hakkında

Diğer Haber

Mikalı Demir Oksit Kullanım Alanları

Mikalı Demir Oksit (MIO: Mikalı Demir Oksit) olarak bilinen mineral, son yüz yılda tüm dünyada …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]