Anasayfa / Ekonomi / Zelenski, 2022 Grammy Ödülleri’nde konuştu

Zelenski, 2022 Grammy Ödülleri’nde konuştu

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, 2022 Grammy Ödülleri ’nde açıklama yaptı. Zelenski, “

Oscar Ödülleri ’nde de konuşması için fırsat verilmesi istenen, hatta Sean Penn ’in, konuşturulmaması halinde Oscar ödüllerini herkesin önünde eriteceğini söylediği, ancak Akademi tarafından konuşmasına izin verilmeyen Zelenski, Grammy ’deki konuşmasında halen Rusya saldırısı altında olan ülkesi için destek istedi. Zelenski ’nin “Elinizden gelen her şekilde bize destek verin, ama sessiz kalmayın” sözleri dikkat çekti.

Trevor Noah ’ın sunuculuğunu üstlendiği 64. Grammy Ödülleri ’nde, Zelenski, sahnedeki dev ekranlardan yansıtılan videosunda, savaşta 153 çocuğun hayatını kaybettiğini, 400’den fazla çocuğun da yaralandığını belirterek, “Bizim müzisyenlerimiz smokin yerine zırh giyiyor. Hastanelerde, her ne kadar onları duyamasalar da yaralılara şarkı söylüyorlar” diye konuştu.

“Ama müzik bunu değiştirecek. Yaşamak, sevmek, ses vermek için özgürlüğümüzü savunuyoruz” diyen Zelenski, “Topraklarımızda, bombalarıyla korkunç sessizliği getiren Rusya ile savaşıyoruz. Ölüm sessizliği. Sessizliği müziğinizle doldurun. Bugün hikayemizi anlatmak için doldurun. Sosyal ağlarınızda, televizyonlarda savaşla ilgili gerçeği anlatın. Elinizden gelen her şekilde bize destek verin, ama sessiz kalmayın. Savaş tüm şehirlerimizi mahvediyor. Onlar şimdiden efsane. Ama benim onlar için bir hayalim var. Özgür olmaları. Sizin Grammy sahnesinde özgür olmanız gibi” diye konuştu.

Zelenski ’nin video mesajının ardından sahne sırası John Legend ’ındı. Legend, Ukraynalı sanatçılar Siuzanna Iglidan ve kız kardeli Ukrayna ordusunda savaşan Mika Newton ile sahnede Free (Özgür) adlı şarkıyı seslendirdi.

Sunucu Trevor Noah, “En karanlık zamanlarda bile müziğin moralinizi yükseltme ve size daha parlak bir yarın için umut verme gücü var. Şu anda azıcık da olsa umudu Ukrayna halkından daha fazla kullanabilecek kimse yok” dedi.

Grammy Ödülleri ’ni hazırlayan Kayıt Akademisi ’nin CEO ’su Harvey Mason Jr. da törenden önce yaptığı açıklamada, “Ukrayna’da yaşananlardan dolayı üzgünüz, ancak yine de orada her gün sergilenen dirençli ruhtan etkileniyoruz” ifadesini kullanmıştı.

GAZ BETON ÜRETİMİ VE ALÜMİNYUM PASTA 

GAZ BETON ÜRETİMİ için,dolgu maddesi olarak silis kumu ve kireç kullanılır. Ayrıca bağlayıcı olarak alçı ve beyaz çimento kullanılırken, gaz betonu kabartmak ve gözenek oluşturmak içinse Pars alüminyum tozu ve Pars alüminyum pasta kullanılır. Birde bunu harç haline getirmek için bir miktar su eklenir. Gaz beton üretimi, tamamen teknik bir konudur.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Üretiminde Kullanılan Hammaddeler
  • Kuvarsit
  • Çimento
  • Kireç ve alçıtaşıdır.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Gaz Beton, Gözenek Oluşturucular

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Pars alüminyum toz, tehlikeli ve ithal bir malzemedir.Ülkemizde bir çok firma bu tozun kullanımını bırakmıştır. Diğer alüminyum tozlarından farkı aktif özelliğinin fazla oluşudur.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Pars Alüminyum pasta,
Pars alüminyumdan farkı su bazlı oluşu ve yarı katı yarı pasta formunda tehlikesiz oluşu kullanım sebebi olmaktadır.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,dermag deri tabaklama,deri kimyasalları,nanotozlar,pars alüminyum pasta,ferro alaşım tozları,nanomikron tozlar,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

www.hasatdergisi.com

Hakkında

Diğer Haber

Otomotiv devi Porsche, 60 yıllık logosunu değiştirdi! Yeni tasarımı gören herkes aynı yorumu yapıyor

Almanya merkezli otomotiv devi Porsche, 60 yıllık logosunu değiştirdi. Sonbahar itibarıyla satılacak araçlarda görülecek yeni logo, "Eskisinden çok da farklı olmadığı" yorumlarını aldı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]