Anasayfa / Genel / Üsküdar’da inşaat halindeki binanın asansör boşluğunda erkek cesedi bulundu

Üsküdar’da inşaat halindeki binanın asansör boşluğunda erkek cesedi bulundu

Üsküdar Bahçelievler Mahallesi Billur Sokak’ta bulunan inşaat halindeki 7 katlı binada öğle saatlerinde binanın su dolu asansör boşluğunda hareketsiz yatan bir kişinin olduğunu gören işçiler polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri tarafından asansör boşluğundaki sudan çıkarılan yaşlı adamın yapılan kontrollerde hayatını kaybettiği belirlendi.

İNŞAAT İŞÇİSİ OLMADIĞI BELİRLENDİ

Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrasında 60 yaşlarında olduğu belirlenen ve üzerinden herhangi bir kimlik çıkmayan kişinin cenazesi İstanbul Adli tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Yaşlı adamın inşaat işçisi olmadığı belirtilirken, kalacak yeri olmadığı için geceyi geçirmek üzere inşaata girdiği ve gece saatlerinde su dolu asansör boşluğuna düşme ihtimali üzerinde duruluyor. Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hakkında

Diğer Haber

Ziraat Bankacılık Okulu’nu Şimşek açtı

Ziraat Bankası Bankacılık Okulu’nun yeni eğitim dönemi’nin açılış töreni, Ziraat Bankası’nın Ankara Ulus’ta bulunan tarihi genel müdürlük binası’nda Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve diğer davetlilerin katılımlarıyla yapıldı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]