Anasayfa / Genel / TMO Buğday Alımına Başladı..

TMO Buğday Alımına Başladı..

Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, TMO’da günlük alım kapasitesinin 750 tona kadar çıktığını söyledi.

Şen, yaptığı açıklamada, TMO’nun bu yıl taahhütlü alım yapacağını açıklanmasının ardından bölge çiftçisinin yüzünün güldüğünü belirtti.

Çiftçilerin alımın başladığı ilk günden buğdaylarını TMO Keşan Ajans Amirliği’ne götürmeye başladığını aktaran Şen, ‘TMO’nun şimdiye kadar 4 bin ton civarında buğday alımı yaptığı duyumunu aldık. Randevu alarak ürününü TMO’ya götüren bölge çiftçimiz şu anki durumdan gayet memnun. Şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. TMO’da günlük alım kapasitesi 750 tona kadar çıktı Bu da çiftçilerimizi bir kez daha memnun eden bir gelişme oldu. Tek eksik fiyat. Şu anda tüm çiftçiler fiyatların açıklanmasını bekliyor’ diye konuştu.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Tokat’tan İstanbul’a giden yolcu otobüsüne tüfekle ateş açıldı

Tokat'ın Erbaa ilçesinden İstanbul'a gitmekte olan yolcu otobüsüne, kimliği belirsiz kişilerce tüfekle ateş açıldı. Otobüsün motor kısmı açılan ateş sonucu hasar alırken, yolcular firmanın başka bir otobüsüyle yola devam etti. Polis ekipleri, otobüse ateş açan kişi veya kişilerin bulunması için çalışma başlattı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]