Anasayfa / Genel / TMO Buğday Alımına Başladı..

TMO Buğday Alımına Başladı..

Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, TMO’da günlük alım kapasitesinin 750 tona kadar çıktığını söyledi.

Şen, yaptığı açıklamada, TMO’nun bu yıl taahhütlü alım yapacağını açıklanmasının ardından bölge çiftçisinin yüzünün güldüğünü belirtti.

Çiftçilerin alımın başladığı ilk günden buğdaylarını TMO Keşan Ajans Amirliği’ne götürmeye başladığını aktaran Şen, ‘TMO’nun şimdiye kadar 4 bin ton civarında buğday alımı yaptığı duyumunu aldık. Randevu alarak ürününü TMO’ya götüren bölge çiftçimiz şu anki durumdan gayet memnun. Şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. TMO’da günlük alım kapasitesi 750 tona kadar çıktı Bu da çiftçilerimizi bir kez daha memnun eden bir gelişme oldu. Tek eksik fiyat. Şu anda tüm çiftçiler fiyatların açıklanmasını bekliyor’ diye konuştu.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Selahattin Demirtaş’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasını paylaşmasının ardından cezaevinde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan olay bir paylaşım geldi. Peçete üstüne yazı yazarak diploma yapan Demirtaş, "Yanılmışız arkadaşlar, diplomanın aslı var! Eğer olmasaydı suça bulaşmış herkes, seçimden sonra yargı önüne çıkacaktı. Kim böyle bir suça ortak olmayı göze alabilir ki zaten!" ifadelerini kullandı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]