Anasayfa / Haberler / Adana Tarım İl Müdürlüğüne Muhammet Ali Tekin Atandı

Adana Tarım İl Müdürlüğüne Muhammet Ali Tekin Atandı

Adana İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcılığı görevinde iken Adana Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü görevine atanan Muhammet Ali TEKİN yeni görevine başladı. 

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Bölümü mezunu olan İl Müdürü Muhammet Ali TEKİN, 2006-2009 yılları arasında Ceyhan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde İlçe Müdürü, 2009-2014 yılları arasında İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü ve 2014 yılından itibaren İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu.

Muhammet Ali TEKİN, 15 Haziran 2016 tarihinden itibaren Adana Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak görevine başladı.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

İngilizce öğretmeni, eşini piknik tüpüyle öldürüp jandarmayı aradı

Konya'da İngilizce öğretmeni, 3 çocuk annesi eşini başına piknik tüpüyle vurarak öldürdü. Jandarmayı arayarak kendini ihbar eden şahıs gözaltına alındı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]