Anasayfa / Haberler / Adana Tarım İl Müdürlüğüne Muhammet Ali Tekin Atandı

Adana Tarım İl Müdürlüğüne Muhammet Ali Tekin Atandı

Adana İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcılığı görevinde iken Adana Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü görevine atanan Muhammet Ali TEKİN yeni görevine başladı. 

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Bölümü mezunu olan İl Müdürü Muhammet Ali TEKİN, 2006-2009 yılları arasında Ceyhan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde İlçe Müdürü, 2009-2014 yılları arasında İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü ve 2014 yılından itibaren İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu.

Muhammet Ali TEKİN, 15 Haziran 2016 tarihinden itibaren Adana Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak görevine başladı.

Hakkında Çiğdem Gkhüseyinoğlu

Diğer Haber

Kuvvetli yağış, kar, fırtına! Türkiye kara kışı yaşıyor, bu uyarılara kulak verin

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Marmara Bölgesi için Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava ile ilgili yaptığı uyarının ardından gece saatlerinde İstanbul'da yağmur etkili olmaya başladı. İstanbul, Marmara ve daha birçok bölge için yarın da yağış ve kar uyarısı yapıldı. Öte yandan 54 il için de sarı kodlu uyarı verildi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]